Küresel ticarette önemli bir yere sahip Gümrüklü  ve Gümrüksüz depolama faaliyetleri, rekabet koşullarında maliyet, verimlilik ve güvenlik esasında  kalıcı avantaj sağlamaktadır. Dış ticaret içindeki  hizmet sağlayıcılarının devamı niteliğindeki üretim  öncesi ve sonrası depolamanın yanı sıra ayrıca  ürün konsolidasyonu, sipariş hazırlama, yurt içi dağıtım gibi tamamlayıcı lojistik unsurları bünyesinde  barındırmaktadır.

IGL Global Lojistik çatısı altında İstanbul Avrupa ve Anadolu  yakasında Muratbey, Ambarlı ve Erenköy Gümrük  Müdürlüğü’ne bağlı toplam 25.000 m2 kapalı  gümrüklü sahası ve İstanbul Hadımköy’de yerleşik 20.000 m2  üzerine kurulu serbest depolama alanları  ile müşterilerine en uygun lokasyonlarda hizmet  üretmektedir.

Tamamı 7/24 kapalı devre kamera sistemi, özel  güvenlik birimi ve üst teknoloji ile donatılan  depolama tesislerimizde, ürünün teslim alınması  ile başlayan tüm süreçler etkin depo yönetim sistemi ile yönetilmektedir. Tam otomasyon sisteme  sahip tesislerimiz güçlü bilgi işlem alt yapısı ile  müşterilerine tam entegrasyon sağlayarak kalite, hız  ve maliyet ekseninde büyük avantajlar sunmaktadır.

 

Biz Sizi Arayalım